Imię i nazwisko

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina i sala

K. Andrzejewska

Język niemiecki na wesoło dla – kl. 4

śr

 

13.45-14.30 (s.A6)

 

E. Anioł

Kurs mistrzowski z chemii – kl. 7 i kl. gim.

pt

 

14.35-15.20 (s.18)

 

M. Bętkowska

Siatkówka dziewcząt

wt

 

16.15 -17.45 (SG1)

 

M. Bętkowska i
A. Stachowiak

Dreams & Teams

pn

 

duża przerwa
(harcówka)

 

W. Biernacik

Kurs mistrzowski historia – kl. 7 i kl. gim.

Przygotowanie do egzaminu – kl. 3 gim.

wt

czw

 

7.05 – 7.55 (s.22)

7.20-7.55 (s.22)

 

D. Borkowski

Karaoke dla dzieci – kl. 1

śr

 

14.35 – 15.20

 

B. Budnik    i

I. Ptaszyńska

Kółko teatralne – kl. 4

Kółko teatralne – kl. 7 i kl. gim.

śr

pon

 

14.35-15.20  (s.A8)

14.35-16.10 (s.2)

 

K. Chęcińska

Kółko przyrodnicze – kl. 4

śr

 

7.10-7.55 (s.A7)

 

M. Chromczak

Kurs mistrzowski z j. angielskiego

wt

 

14.35-15.20 (s.4)

 

K. Cieślak

Wyrównywanie wiedzy z fizyki

– kl. 7 i kl. gim.

pon – kl. 7

wt – kl. 2

czw – kl. 3

14.35-15.20 (s.17)

14.35-15.20 (s.16)

14.35-15.20

M. Hausa

Kurs mistrzowski z biologii

śr

 

14.35-15.20  (s.21)

 

R. Gąska

Kółko komputerowe

śr

 

13.15 – 14.55 (czytelnia)

 

A. Grzebielucha

Kółko komputerowe

czw

 

13.15- 14.00 (czytelnia)

 

H. Janicka

Szachy

Dyżur z historii – kl. 7 i kl. gim.

śr

śr

 

13.45- 14.30 (s.A6)

14.35-15.20 (s.22)

 

M. Jasiak

W Bajlandii

pon

 

15.25-16.10

 

K. Jauksz

DKF – kl. 7 i kl. gim.

czw

 

od 14.35

 

A. Kałmuczak

Pływanie, piłka wodna – trening

wt i śr

 

18-19.30

(termy maltańskie)

M. Kula

Zapasy

czw

 

14.35 (s.B4)

 

M. Kulka

8 kroków z historii / dyżur z historii

– kl. 4a, 7e, 2i, 3i, 3j

wt

(zamiennie – co 2 tyg.)

 

14.35-15.20 (s.A9)

 

D. Kupiec

Badminton

pon

 

14.35-16.10 (SGD)

 

S. Małecka

Zajęcia wyrównawcze z j. pol. – kl. 3i

Debaty

wt

śr

 

14.35-15.20 (s.A2)

14.35-15.20 (s.A2)

 

I. Mikołajczak

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – kl. 4

czw

 

12:50-13:35

 

M. Mikołajczyk-Majtas

Samorząd Uczniowski

Dyżur z j. angielskiego

pon

pon

 

duża przerwa

13.45-14.30 (s.8)

 

K. Młyńczak

Dyżur z j. angielskiego – kl. 7 i kl. gim.

8 kroków z j. ang. – kl. 3

czw

czw

 

14.35-15.20 (s.16)

15.25-16.10 (s.16)

 

A. Obrycki

Zapasy

pon

 

16.30-18.00

(Klub Sobieski)

B. Ostach

J. rosyjski – kl. 4

Dyżur z j. polskiego – kl. gim.

pon

śr

 

14.35-15.20 (s.6)

14.35-15.20 (s.10)

 

J. Pilarski

Kółko wiedzy religijnej

Kółko programowania

wt

wt

 

14.35-15.20 (s.B3)

15.25-16.10 (czytelnia)

 

A. Siemaszko

Zajęcia wokalne kl. 4

Muzykoterapia

śr

pt

 

13.45-14.30 (klub gim.)

13.00 (harcówka)

 

J. Sobecki

Bajki dla dzieci

wt

 

14.35-15.20 (świetlica)

 

Ł. Świderska

Kółko graficzne

Zajęcia wyrównawcze z informatyki

wt

wt

 

15.25-16.10 (s.14)

16.15-17.00 (s.14)

 

H. Troszczyńska

Dyżur z WOS-u

czw

 

14.35-15.20 (s.11)

 

E. Turowska

Niemiecki od podstaw

czw

 

14.35-15.20 (s.B6)

 

P. Walczak-Szablewska

Dyżur z j. angielskiego

– kl. 7 i kl. gim.

śr

 

14.35-15.20 (s.4)

 

H. Wojtalak

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl. 4

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl. 7

wt

czw

 

12.50-13.35 (s.A9)

7.10-7.55 (s.A9)

 

B. Zawadzka-Wylegała

Dyżur z j. niemieckiego

– kl. 7 i kl. gim.

wt

 

15:25-16:10 (s.22)

 

G. Zbiorczyk

Kółko fotograficzne – kl. 7 i kl. gim.

Bębny – kl. 1

wt

śr

 

15.25 – 16.10 (s.9)

8.15 (harcówka)

 

A. Zielichowska

Dyżur z j. angielskiego – kl. 4

J. hiszpański – kl. 1 i 4

pt

pt

 

7.10-7.55 (s.A4)

13:45-14:30 (s.A4)