Konto Rady Rodziców Bank PEKAO S.A.

04 1240 3220 1111 0000 3529 4030

W Roku szkolnym 2018/2019 składka na Fundusz Rady Rodziców została ustalona w kwocie
50,00 zł/rocznie. W przypadku, gdy do szkoły uczęszcza rodzeństwo składka wynosi 50% tj. 25 zł na drugie i kolejne dziecko.

Wpłat należy dokonywać za pośrednictwem Skarbników w klasach lub na konto Rady Rodziców. W tytule przelewu proszę wpisywać: imię i nazwisko dziecka, klasa.

Kontakt do Rady Rodziców:

e-mail rada.rodzicow.sp67.gim12@gmail.com,
Facebook Rada Rodziców SP67 & GIM12 – Poznań

Skład Prezydium Rady Rodziców:

Monika Kremser – Przewodnicząca Rady

Małgorzata Wardecka- Tuliszka – Zastępca Przewodniczącej Rady

Ewa Szulczewska – Skarbnik Rady

Piotr Krasiński – Sekretarz Rady

Wojciech Sawczyn – Członek Prezydium

Komisja Rewizyjna Rady Rodziców:

– Robert Majka

– Żaneta Ficova

– Anna Kwaśnik

Sprawozdanie Rady Rodziców z działalności w roku Szkolnym 2017/2018

Sprawozdanie z działalności RR_2017_2018

Kompetencje Rady Rodziców:

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Jacka Kuronia reprezentuje interesy rodziców Szkoły poprzez podejmowanie działań, wynikających z przepisów oświatowych, Statutu Szkoły oraz Regulaminu Rady. Swoje cele realizujemy w szczególności poprzez:

1. Pobudzanie aktywności i organizowanie różnorodnych form działalności na rzecz rozwoju Szkoły.
  2. Zapewnienie rodzicom wpływu na działalność Szkoły poprzez wyrażanie i przekazywanie Dyrektorowi i innym organom Szkoły, organowi prowadzącemu i organowi sprawującemu nadzór pedagogiczny stanowiska w sprawach związanych z działalnością Szkoły.
  3. Formułowanie opinii w sprawach przewidzianych przepisami prawa oświatowego oraz Statutu Szkoły.
  4. Finansowe i organizacyjne wspieranie działalności statutowej Szkoły.
  5. Organizowanie współpracy z Dyrektorem i nauczycielami Szkoły w celu podniesienia jakości jej pracy.

Fundusze, którymi dysponuje Rada Rodziców mogą być przeznaczone w szczególności na:

1. a)   poprawę bazy materialnej szkoły,
  2. b)   wspomaganie procesu dydaktycznego szkoły,
  3. c)   wycieczki szkolne,
  4. d)   imprezy szkolne,
  5. e)   nagrody,
  6. f)    zapomogi,
  7. g)   obsługę finansową Rady Rodziców,
  8. h)   pokrywanie innych uzasadnionych wydatków na rzecz uczniów,
  9. i)    pokrywanie innych uzasadnionych wydatków związanych ze szkołą.

Regulamin Rady Rodziców

Regulamin Rady Rodziców_2018_2019