• Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla oddziałów gimnazjalnych
    Laureaci:
    Kacper Banachowicz
    Julia Biegańska
    Antoni Stachowski
    Mateusz Żyła

    Finalista:
    Marek Fiuk 

  • Laureaci konkursu „Matematyczny kalendarz adwentowy”.
    Kacper Banachowicz, Julia Biegańska, Aleksandra Kozak (odziały gimnazjalne) oraz Marcin Lewandowski (klasa VII).
  • Nagroda główna w konkursie „Matematyka dla młodych” – Antoni Stachowski z 3b za pracę
    p.t. „ Uogólnienia pewnych wybranych problemów olimpijskich. Tożsamości i przekształcenia algebraiczne.”
  • Międzynarodowe zawody w  Lipawie na Łotwie –
    zapasy złoty medal – Miłosz Romanowski, uczeń klasy  2k
  • Poznańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka koszykowa
    Gimnazjum nr 12 zajęło drugie miejsce w swojej grupie.
  • Mistrzostw Wielkopolski w Zapasach w  Krotoszynie 
    złoty medal -Natalia Szaraniec z  klasy  2k
    złoty medal – Kamil Pieniak z klasy 7c
    srebrny medal – Daria Komorowska z klasy 2k
    srebrny  medal -Miłosz Romanowski z klasy 2k
  • Mistrzostwa Miasta Poznania w pływaniu
    brązowy medal dla reprezentacji „dwunastki”
  • Mistrzostwa Polski Juniorów w Sumo – brązowy medal – Dominik Waśkowicz z klasy 3j
  • Bieg „Wilcza Mila” 
    I miejsce – Miłosz Stachowski z klasy 7a 
    III miejsce – Filip Szewczyk z klasy 2j (w kat. 2004r)
    III miejsce Anna Maj z klasy 3e ( w kat. 2002r)
    III miejsce Piotr Muszyński z klasy 3i (w kat. 2002r).
  • Ogólnopolski turniej zapaśniczy Szkół Gimnazjalnych w Stargardzie – złoty medal – Wiktoria Powałowska z klasy 2k
  • Sztafetowe biegi przełajowe. – II miejsce – chłopcy z rocznika 2004.
  • Międzyszkolny Bieg Chrobrego. – brązowy medal – Anna Szwanke z klasy 2b
  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek
    srebrny medal – Wiktoria Powałowska z klasy 2k
    brązowy medal -Daria Komorowska z klasy 2k
    brązowy medal  – Natalia Szaraniec z klasy 2k
  • Ogólnopolski Turniej Młodziczek w zapasach w Miliczu.
    złoty medal –  Wiktoria Powałowska z klasy 2k
    srebrny medal -Daria Komorowska z klasy 2k
    V miejsce- Natalia Szaraniec z klasy 2k
  • Puchar Polski Kadetek w zapasach
    brązowy medal – Wiktoria Powałowska z klasy 2k
  • Dolnośląska Liga Młodzików ( zapasy)– Bielawa
    3 miejsce – Tomasz Kundegórski z klasy 2h
  • Mistrzostwa Polski Młodziczek w zapasach w Piotrkowie Trybunalskim
    –  złoty medal i tytuł Mistrza Polski –  Wiktoria Powałowska z klasy 2k
    –  brązowy medal – Daria Komorowska z klasy 2k