Rok szkolny 2019/2020

  • Międzywojewódzka Liga Młodzików, III Memoriał W. Stolarczyka w Bielawie.

    I miejsce- Michał Anioł
    I miejsce – Jakub Tomyślak
    V miejsce – Jakub Anioł
    VIII miejsce- Wojciech Grynia

  • Szkolny konkurs z okazji Dnia Wirusa Komputerowego.
    1 miejsce: Aleksander Rusnaczenko z klasy I b
    2 miejsce: Aleksandra Górka z klasy VI c
    3 miejsce: Gabriela Ryniec z klasy III a
    Wyróżnienia: Weronika Pietrzak, Maciej Terka, Maksymilian Kruś, Ksawery Roszko, Bogumił Szmaragowski, Jan Grzegorzewicz, Maria Furgal, Ksawery Buksa, Emilia Wójs, Aleks Lenort, Mikołaj Korzeniewski, Tosia Kaźmierska, Aleksandra Guzikowska, Zuzanna Zborała, Mikołaj Kornaga
  • Konkurs świetlicowy „Mój ukochany pluszowy miś „.
    pierwsze miejsce – Gabriela Ryniec z klasy 3a,
    drugie miejsce – Zuzanna Zborała z klasy 2a,
    trzecie miejsce -Zuzanna Gielewska z klasy 2b.

    Wyróżnienia : Nikola Stefańska klasa 1a, Aleksander Michalski klasa 1b, Hubert Piec klasa 1d, Maciej Skonieczny klasa 2a, Pola Pawłowska klasa 2b, Antoni Kaźmierczak klasa 2c, Filip Płosajkiewicz klasa 2e, Amelia Schmidt klasa 2e

  • „Jesienny konkurs recytatorski” dla uczniów klas trzecich naszej szkoły:

    Laureci:
    I miejsce – Antonina Dowgwiłło kl. IIIb
    II miejsce – Stanisław Hardek kl. IIIc
    III miejsce – Emilia Łeszyk kl. IIIb

    Wyróżniene:
    Maciej Grynia kl. IIIc
    Zuzanna Łeszyk kl. IIIb
    Hanna Maschke kl. IIIb

  • Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej 11-12 lat
    1 miejsce w wyścigu na dystansie 200 m zmiennym -Olga Dolata z klasy 6c 

  • Międzynarodowy Turniej zapaśniczy
    brązowy medal – Maja Wejchan z klasy 5d
  • „Wiem jak ratować życie”
    II miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 67

  • Konkurs plastyczny na plakat: „Poznań – miasto przyszłości. Jak Ty udoskonaliłbyś miasto?”.
    Konkurs organizowany był przez Urząd Miasta w Poznaniu, w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego
    I miejsce – Oliwier Grajek z klasy 7a
  • XX Ogólnopolskich Regatach Żeglarskich w klasie Optymist o Puchar Starosty Obornickiego

    Adam Szymankiewicz z klasy 2e
  • Ogólnopolskie Zawody Pływackie OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA w Warszawie
    2 miejsce na 100 m stylem dowolnym -Olga Dolata z klasy 6c
    1 miejsce na 100 m stylem klasycznym – Olga Dolata z klasy 6c
  • Drużynowy turniej zapaśniczym w Swarzędzu – drużyna KS Sobieski zajęła II miejsce
    W skład medalowej drużyny wchodzili uczniowie z naszej szkoły: Jakub Anioł z klasy 5a, Wojciech Grynia z 5c, Jakub Tomyślak z 6c, Michał Anioł z 8b.
  • Międzynarodowy Turniej o Błękitną Wstęgę Bałtyku ( zapasy)
    Złoty medal -Michał Anioł z klasy 8b
  • Turniej zapaśniczy o Puchar Dyrektora SP nr 1 w Plewiskach
    srebrny medal: Wojciech Grynia z klasy 5c,
    brązowy medal zdobyli: Maja Wejchan z klasy 5d oraz Anna  Bugajewska z klasy 3c.
  • Międzywojewódzka Ligia Młodzików – Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego
    srebrny medal – Michał Anioł
    V miejsce – Jakub Anioł
  • Mistrzostwa Wielkopolski w Zapasach Dzieci STYL WOLNY o Puchar Prezydenta Gniezna Pana Tomasza Budasza.
    złoty medal – Jakub Anioł.
    srebrny medal – Wojciech i Maciej Grynia.
    brązowy medal – Jakub Tomyślak i Ania Bugajewska
  • Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego ( zapasy)
    miejsce II-  Jakub Tomyślak z klasy 6c
    miejsce II – Jakub Anioł z klasy 5a
  •  Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w zapasach Stargard 2019
    srebrny medal – Maja Wejchan z klasy 5d 

Rok szkolny 2018/2019

  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
    Kategoria: Żaczek – klasa 2 szkoły podstawowej:
    ZYDORCZAK NADIA 73,75 – wyróżniony;
    PISAREK BORYS 64,50 – wyróżniony.

    Kategoria: Maluch – klasa 4 szkoły podstawowej:
    JAROSZ ANTONI 97,50 – bardzo dobry;
    BRZEZIŃSKA NINA 86,25 – wyróżniony;
    BRZĘCZEK JACEK 81,25 –  wyróżniony;
    PAWŁOWSKI SZYMON 81,25 – wyróżniony;
    GRYNIA WOJCIECH 80,00 – wyróżniony;
    GRZYB MIŁOSZ 76,25 – wyróżniony.

    Kategoria: Beniamin – klasa 5 szkoły podstawowej:
    PAWŁOWSKI NIKODEM 121,25 – wyróżniony;
    KALISZ MAKSYMILIAN 116,25 – wyróżniony;
    DMOWSKA POLA 106,25 – wyróżniony;
    TOMYŚLAK JAKUB 97,50 – wyróżniony.

    Kategoria: Kadet – klasa 7 szkoły podstawowej:
    ROGOZIŃSKI RADOSŁAW 116,25 – wyróżniony;
    KOŃCZAK TYMON 112,00 – wyróżniony;
    MIELCARSKA ANNA 106,25 – wyróżniony.

    Kategoria: Kadet – klasa 8 szkoły podstawowej:
    LEWANDOWSKI MARCIN 150,00 – laureat;
    SŁOTWIŃSKI MARCEL 133,50 – wyróżniony;
    URBANOWSKA ALICJA 121,25 – wyróżniony;
    TALAREK WIKTOR 119,50 – wyróżniony;
    KĘDZIA WERONIKA – 117,50 wyróżniony.

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek-sesja wiosenna
    Laureaci
    Olimpusek z języka polskiego:
    Marcin Kądziela kl. Ie – suma punktów 183 – miejsce 14
    Marta Płóciennik kl. Id – suma punktów 183 – miejsce 14
    Aniela Ceglarz kl. Ia – suma punktów 182 – miejsce 15
    Olimpusek z matematyki:
    Marcin Kądziela kl. Ie – suma punktów 207 – miejsce 2
    Jakub Kujawa kl. Ia – suma punktów 184 – miejsce 14
  • Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty „Gżegżółka” 2019.
    II miejsce -Aniela Ceglarz z klasy 1a
    VII miejsce –  Maciej Grynia z IIc 

  • Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Janowie Lubelskim
    srebrny medal i tytuł vice-Mistrza Polski LZS w zapasach – Kamil Pieniak z klasy 8c
  • Mistrzostwo Miasta Poznania w w piłce ręcznej
    Nasza reprezentacja dziewcząt w piłce ręcznej zakończyła swoje rozgrywki w najlepszej czwórce wśród wszystkich szkół gimnazjalnych.
  • Wiosenny turniej zapaśniczy
    medale zdobyli: Eryk Niedzielski i Maciej Grynia z klasy 2c, Jakub Anioł z 4a, Wojciech Grynia z 4c oraz Michał Anioł z 7b.
  • Poznańskie Igrzyska Młodzieży szkolnej w piłce nożnej na sztucznej trawie
    uczniowie Gimnazjum 12 – II miejsce
    królem strzelców został Nikodem Jacek z klasy 3e, a najlepszym bramkarzem turnieju Sebastian Geltz z klasy 3g
  • XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych  w Staszowie (1-3.05.2019)
    srebrny medal – zapasy – Daria Komorowska z klasy sportowej 3k
    srebrny medal – zapasy – Wiktoria Powałowska  z klasy sportowej 3k
  • Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski LZS w zapasach które odbyły się w Wierzbnie:
    brązowy medal – Maja Wejchan z klasy 4d
  • Laureaci konkursu plastycznego, dotyczącego gatunków zwierząt zagrożonych, organizowanego przez poznańskie ZOO :
    Maria Kolanowska 5c
    Julia Kwiatkowska 5a
    Franek Siekierzycki 5a
    Cyprian Szejnfeld 7a
    Anna Wieja 4b
    Franek Bucholz 5d
    Oskar Jędrzejewski 5a
    Maciej Matuszczak 7a
    Borys Szafrański 4
    Gabriela Tofil 4a
    Witold Karp 4b
    Wojtek Grynia 4c
    Antonina Gajewska 7a
    Julia Malicka 4d
    Paweł Pollus 5c
    Wiktor Rożnowski 4b
    Gabriela Wydra 5b
    Daniel Kolos 4b
    Artur Winiarski 5d
    Martyna Wenclewska 5d
  • Turniej o puchar Warmii i Mazur w Olsztynie
    srebrny medal – Michał Anioł z 7b
  • Wiosenny turniej tańca i aerobiku.
    brązowy medal -kategoria indywidualna- Justyna z klasy 8c
    złoty medal – kategoria duet – Maja Judek i Julia Kwacz ( dziewczyny z klasy 5b)
    srebrny medal – kategoria duet – Laura Grunau-Zając i Martyna Hildebrand ( dziewczyny z klasy 4d)
    złoty medal – kategoria zespołowa – Weronika Tolińska , Lena Maschke oraz Zuzanna Nowakowska ( dziewczyny z 5 d)
  • IX Międzyszkolny Konkurs na plakat reklamujący Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej
    wyróżnienie i tytuł Laureata  – Julia Wójs z klasy 5c 
  • Ogólnopolski turniej taneczny Polskiej Federacji Tańca Towarzyskiego
    pierwsze miejsce – Mikołaj Cwojdziński z klasy 7a
  • Puchar Polski Kadetek i Turniej Nadziei Olimpijskich  w Karlinie
    brązowy medal – Daria Komorowska z klasy sportowej 3k
  • XXVII Międzynarodowy Turniej o Puchar Sobieskiego
    brązowy medal – Alan Niedzielski z klasy 8e.
    5 miejsce – Kamil Pieniak z klasy 8c.
    7 miejsce – Miłosz Romanowski oraz Igor Skibicki z klasy sportowej 3k
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny
    finalista – Tomasz Grześkowiak z 8a
  • III ogólnopolska Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów
    finalista – Adam Mazurkiewicz z klasy 3a
  • Finaliści w Wojewódzkim Konkursie z Matematyki
    Lewandowski Marcin z klasy 8b,
    Strzelczyk Michał z klasy 3e,
    Kędzia Weronika z klasy 8a,
  • Puchar Polski Kadetów zapasach
    5.miejsce – Kamil Pieniak z klasy 8c 
    7. miejsce – Miłosz Romanowski z klasy sportowej 3k
    7. miejsce –  Alan Niedzielski z klasy 8e
  • Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w zapasach.
    złoty medal – Maja Wejchan z klasy 4d
  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny
    Jędrzej Maćkowiak z klasy 3g
  • Mistrzostwo Poznania – piłka nożna 
  • Nagrody Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia sportowe
    Wiktoria Powałowska
    Oliwia Wawrzyniak
  • Nagrody Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia w nauce
    Antoni Stachowski  
    Kajetan Suwiński 
    Kacper Banachowicz
    Julia Biegańska
    Julia Brzęczek
    Mateusz Żyła
  • Mistrzostwa Miasta Poznania w zapasach
    złote medale zdobyli: Alan Niedzielski z 8e i Michał Anioł z 7b,
    srebrne medale zdobyli: Maja Wejchan z 4d oraz Jakub Anioł z 4a
    brązowe medale zdobyli: Kamil Pieniak z 8c, Igor Skibicki i Miłosz Romanowski z klasy sportowej 3k (Gimnazjum)
    I miejsce drużynowo zajął KS Sobieski Poznań w którym trenują nasi uczniowie.
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
    Karolina Wiśniewska z klasy 8c
  • Tytuł finalisty uzyskała w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego otrzymała
    Nadia Andrzejewska z klasy 3f
  • Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w Anyksciai 01.02 – 03.02.2019 Litwa. 
    srebrny medal – Michał Anioł z klasy 7b
  • SZKOLNY KONKURS KRASOMÓWCZY POD HASŁEM „NAD NAMI ORZEŁ BIAŁY”
    I miejsce: Łucja Krasińska
    II miejsce: Nikodem Pawłowski
    III miejsce: Franciszek Penc
  • Puchar Dyrektora SP nr 1 w Plewiskach ( zapasy ) 
    brązowy medal – Maja Wejchan z klasy 4d

  • Turniej zapaśniczy w stylu wolnym w Plewiskach 
    srebrny medal – Jakub Anioł z klasy 4a 

  • VENNE Cup –  międzynarodowy turniej zapaśniczy w Danii
    srebrny medal – Kamil Pieniak z klasy 8c

  •  Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy Młodzików i Dzieci w Zapasach. Osielsko 10.11.2018 r.
    brązowy medal – Maja Wejchan z klasy 4d

  • Turniej zapaśniczy zorganizowany z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości:

    złoty medal – Marcelina Wawrzyniak z klasy 4c
    złoty medal – Filip Wawrzyniak z klasy 1e
    złoty medal – Eryk Niedzielski z klasy 2c
    złoty medal – Krzysztof Goiński z klasy 4d 
    srebrny medal – Anoni Olszewaki z klasy 4c.

  • Hanan Barak Memorial International Tournament Greco-Roman style, Arad, Israel ( zapasy)
    złoty medal – Kamil Pieniak z klasy 8c
    srebrny medal – Michał Anioł z klasy 7b
  • Poznańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu
    srebrny medal na 25 m kraulem – Krzysztof Szulczewski z klasy 8
  • Mistrzostwa Wielkopolski Zrzeszenia LZS w zapasach.
    złoty medal – uczennica z klasy 4a 
  • srebrny medal – Jakub Anioł z klasy 4
    brązowy medal –  Jakub Tomyślak z klasy 5c

  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym w Białogardzie

brązowy medal – Kamil Pieniak z klasy 8c 
brązowy medal – Natalia Szaraniec z klasy 3k.

  • Mistrzostwa Polski  w Myślenicach

Mistrz Polski w sumo – Wiktoria Powałowska z klasy 3k
V miejsce – Miłosz Romanowski z klasy 3k 
VII miejsce – Tomasz Kundrgórski z klasy 3h 

  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach styl klasyczny 21-22.09 w Żukowie

 brązowy medal –  Michał Anioł z klasy 7b 

  • Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w zapasach

brązowy medal – Michał Anioł z klasy 7b,
brązowy medal – Kamil Pieniak z klasy 8c
brązowy medal – Tomasz Kundegórski z klasy 3h (gimnazjalnej)

  • Międzynarodowym Turnieju w zapasach – Memoriał Moczyńskiego

medale zdobyli: Jakub Tomyślak z klasy 5c, Kamil Pieniak z 8c, Michał Anioł z 7b i Tomasz Kundegórski z klasy 3h.

  • Mistrzostwa Polski Młodziczek w Sumo w Kobylinie

srebrny medal – Natalia Szaraniec z klasy 3k

 

 


Rok szkolny 2017/2018

  • Mistrzostwa Poznania w LA

    Złoty medal wywalczyli:
    Anna Wojciechowska z klasy 3e (skok wzwyż)
    Ania Szanke z klasy 2b – bieg 100m
    Oliwia Wawrzyniak z klasy 3e bieg 1000m
    Katarzyna Bączyk z klasy 2d – bieg 200m przez płotki
    Jakub Kuśnierczyk z klasy 3f – skok w dal
    Oliwia Gramza z klasy 2c – bieg 300m,

    Srebrne medale zdobyli:
    Daria Skomorowska z klasy 3f- rzut oszczepem
    Wiktor Blandzi z klasy 3j – pchnięcie kulą
    Sztafeta 4x100m (Gramza, Szwanke, Sikorska, Wawrzyniak)

    Brązowy medal:
    Agata Pohl z klasy 3d– chód 2km
    Mateusz Przybyłek z klasy 3f- 300m przez płotki
    Sztafeta szwedzka (Maćkowiak, Czarnecki, Ławniczak, Stachecki)

  • XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – zapasy kobiet
    złoty medal – Daria Komorowska, klasa 2 k
    brązowy medal – Wiktoria Powałowska, klasa 2 k
  • Finaliści etapu wojewódzkiego Turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym
    Wiktoria Nowicka z klasy 2k , Jan Sitek z klasy 3j, Jacek Mikołajczyk z klasy 3j, Aleksander Wieloch z klasy 3j.
  • Zawody taneczne zorganizowane przez Zespół Szkół nr 7
    wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych – Weronika Tolińska, Lena Maschke, Zuzanna Nowakowska oraz Zosia Sobieska ( klasa 4d) 
  • IV edycja Międzyszkolnego Konkursu ” Umiem udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej”
    drugie miejsce- Wiktoria Nowicka z klasy IIk
    czwarte miejsce Weronika Buczkowska z klasy IIIg  
  •  Mistrzostwa Polski LZS w zapasach, które odbyły się w dniach 27-29.04.2018 w Piotrkowie Trybunalskim,
    złoty medal- Kamil Pieniak z klasy 7c
    srebrny medal – Dominik Waśkowicz z klasy 3j 
  • Konkurs Krasomówczy „Każdy może być bajarzem …” dla uczniów klas IV
    pierwsze miejsce – Marianna Penc i Stanisław Łeszyk,
    drugie  miejsce– Lena Maschke, 
    trzecie miejsce – Jakub Tomyślak. 
    wyróżnienie: Julia Kwiatkowska, Nikodem Pawłowski i Franciszek Penc.
  • XVI Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Alfa w Moskwie
    3 miejsce – Kamil Pieniak z 7c
  • IV Ogólnopolski Turnieju Karate S.G.I. Poland w Krzyżu Wielkopolskim.
    I miejsce w kumite indywidualnym i III miejsce w kata indywidualnym -Nadia Andrukonis z klasy 2k 
  • Szkolny konkurs fotograficzny ” Jutro”
    dwie nagrody Grand Prix dla Karoliny Karpińskiej z klasy 7c i Mateusza Piaszyka z 7d
    dwa wyróżnienia dla Martyny Łukomskiej z 7c i Rafała Radziszewskiego z 3c
  • Biegi przełajowe na Malcie, na dystansie 2000 m
    pierwsze miejsce – Oliwia Wawrzyniak z klasy 3e,
  • Złota Żaba:
    Julia Brzęczek z kl.3c została laureatką , a jednocześnie zdobywczynią X miejsca w Konkursie „Złota Żaba” w dziedzinie języka polskiego ;
    Weronika Kędzia z kl.7a została wyróżniona i zdobyła miejsce XI w Konkursie „Złota Żabka” w dziedzinie języka polskiego i literatury;
    Oskar Kiliańczyk z kl.3b –wyróżnienie , miejsce XIV w Konkursie „ Złota Żaba” w dziedzinie matematyki .
  • Miejski konkurs o bezpieczeństwie w ruchu drogowym
    1 miejsce – Wiktoria Nowicka z klasy 2k , Jan Sitek i Jacek Mikołajczyk z klasy 3J,
  • Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego
    finaliśći – Mateusz Bankiewicz z klasy 3d i Mateusz Żyła z klasy 3b
  • Wiosenny turnieju tańca i aerobiku.
    srebrny medal w kategorii „Formacje” Lena Maschke z klasy 4d, Zuzanna Nowakowska z klasy 4d oraz Weronika Tolińska z klasy 4d
  • Mistrzostwa Wielkopolski w zapasach w Krotoszynie
    złoty medal – Wiktoria Powałowska z klasy 2k
    srebrny medal – Daria Komorowska z klasy 2k
  • Wiosenny turnieju tańca i aerobiku.
    złoty medal – Jędrek Indebski z klasy 3d
  • Mistrzostwa Polski juniorów w biegach przełajowych w kategorii U18 w biegu na dystansie 3km
    V miejsce – Oliwia Wawrzyniak z klasy 3e
  • Mistrzostwa Polski w zapasach
    brązowy medal – Dominik Waśkowicz z klasy 3j
  • XXXIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski.
    laureatka – Maria Wawrzyniak z klasy 3d
  • Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
    laureat – Antoni Stachowski  z klasy 3b 
    finalista – Kajetan Sulwiński z klasy 3e 
  • XIII Olimpiada Matematyczna Juniorów
    laureat – Antoni Stachowski z klasy 3b
  • Mistrzostwa Miasta Poznania 
    3 miejsce – reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej 
  • Mistrzostwa Wielkopolski w biegu na dystansie 2000 m
    złoty medal -Oliwia Wawrzyniak z klasy 3e
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    Kajetan Sulwiński z klasy 3e
  • Puchar Polski – zapasy
    brązowy medal – Wiktoria Powałowska z klasy 2k
    brązowy medal – Daria Komorowska z klasy 2k,
    sklasyfikowana na 8 miejscu – Klaudia Sobisiak z klasy 2k .
  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny
    finalista- Antoni Stachowski z klasy 3b
  • Konkurs wiedzy o adaptacjach filmowych prozy J.R.R.Tolkiena (konkurs przeprowadzony był w całości w języku angielskim ) 
    pierwsze miejsce reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 67 w składzie: Aleksandra Sobótka, Marcin Lewandowski i Marcel Słotwiński – uczniowie klasy 7b
  • Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy na Litwie w Anyksciai
    złoty medal – Wiktoria Powałowska z klasy 2k
  • III Wielkopolski Konkurs Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii B (gimnazja + 7 klasa szkoły podstawowej).
    Dyplom Srebrny – Anna Ludek z klasy II D
    Dyplom Złoty i Grand Prix konkursu – Wiktoria Kępczyńska z klasy II H
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla oddziałów gimnazjalnych

    Laureaci:
    Kacper Banachowicz
    Julia Biegańska
    Antoni Stachowski
    Mateusz Żyła

    Finalista:
    Marek Fiuk 

  • Laureaci konkursu „Matematyczny kalendarz adwentowy”.
    Kacper Banachowicz, Julia Biegańska, Aleksandra Kozak (odziały gimnazjalne) oraz Marcin Lewandowski (klasa VII).
  • Nagroda główna w konkursie „Matematyka dla młodych” – Antoni Stachowski z 3b za pracę
    p.t. „ Uogólnienia pewnych wybranych problemów olimpijskich. Tożsamości i przekształcenia algebraiczne.”
  • Międzynarodowe zawody w  Lipawie na Łotwie –
    zapasy złoty medal – Miłosz Romanowski, uczeń klasy  2k
  • Poznańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka koszykowa
    Gimnazjum nr 12 zajęło drugie miejsce w swojej grupie.
  • Mistrzostw Wielkopolski w Zapasach w  Krotoszynie 
    złoty medal -Natalia Szaraniec z  klasy  2k
    złoty medal – Kamil Pieniak z klasy 7c
    srebrny medal – Daria Komorowska z klasy 2k
    srebrny  medal -Miłosz Romanowski z klasy 2k
  • Mistrzostwa Miasta Poznania w pływaniu
    brązowy medal dla reprezentacji „dwunastki”
  • Mistrzostwa Polski Juniorów w Sumo 
    brązowy medal – Dominik Waśkowicz z klasy 3j
  • Bieg „Wilcza Mila” 
    I miejsce – Miłosz Stachowski z klasy 7a 
    III miejsce – Filip Szewczyk z klasy 2j (w kat. 2004r)
    III miejsce Anna Maj z klasy 3e ( w kat. 2002r)
    III miejsce Piotr Muszyński z klasy 3i (w kat. 2002r).
  • Ogólnopolski turniej zapaśniczy Szkół Gimnazjalnych w Stargardzie
    złoty medal – Wiktoria Powałowska z klasy 2k
  • Sztafetowe biegi przełajowe. – II miejsce – chłopcy z rocznika 2004.
  • Międzyszkolny Bieg Chrobrego. – brązowy medal – Anna Szwanke z klasy 2b
  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek
    srebrny medal – Wiktoria Powałowska z klasy 2k
    brązowy medal -Daria Komorowska z klasy 2k
    brązowy medal  – Natalia Szaraniec z klasy 2k
  • Ogólnopolski Turniej Młodziczek w zapasach w Miliczu.
    złoty medal –  Wiktoria Powałowska z klasy 2k
    srebrny medal -Daria Komorowska z klasy 2k
    V miejsce- Natalia Szaraniec z klasy 2k
  • Puchar Polski Kadetek w zapasach
    brązowy medal – Wiktoria Powałowska z klasy 2k
  • Dolnośląska Liga Młodzików ( zapasy)– Bielawa
    3 miejsce – Tomasz Kundegórski z klasy 2h
  • Mistrzostwa Polski Młodziczek w zapasach w Piotrkowie Trybunalskim
    –  złoty medal i tytuł Mistrza Polski –  Wiktoria Powałowska z klasy 2k
    –  brązowy medal – Daria Komorowska z klasy 2k