PEDAGOG I PSYCHOLOG

pedagog i psycholog szkolny

Ważne, by dostrzegać i próbować zrozumieć zmiany, które zachodzą u dorastającego człowieka. Takie zadanie stoi przed najbliższym otoczeniem. Jeżeli coś budzi niepokój lub zwykłą niepewność, warto zwrócić się do osób, które na co dzień zajmują się tą problematyką.

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie

Czas edukacji zdalnej dla wielu z Was stanowi ogromne wyzwanie. Pamiętajcie, że nie jesteście sami. Możecie zgłaszać się do nas po poradę, konsultować sprawy, które są dla Was ważne. Możecie dzielić się z nami radościami i smutkami, sukcesami i porażkami. Możecie wspólnie z nami szukać rozwiązań problemów, które często wydają się nie do rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w szkole specjalnie dla Was. Każdego dnia możecie spotkać się z nami w gabinecie, albo online. Termin oraz formę spotkania ustalajcie za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Do Waszej dyspozycji przez cały rok szkolny są:

Wiktoria Barczyk-Nowak

PSYCHOLOG

Justyna Szewczykowska

PSYCHOLOG

Anna Stachowiak

PEDAGOG

Jeśli z jakiś względów nie chcecie mówić o tym, co dla Was ważne – i często trudne – możecie kontaktować się ze specjalistami Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 4. Konsultację z psychologiem (Anną Walkowiak) lub pedagogiem (Ewą Siwecką) można umówić za pośrednictwem sekretariatu (tel. 61 823 44 31).