Bartłomiej Banachowicz – absolwent klasy sportowej 3 H, znalazł się w zaszczytnym gronie nominowanych do Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”. To honorowe odznaczenie przeznaczone jest dla wyjątkowych ludzi, współczesnych bohaterów, którzy mogą stanowić wzór do naśladowania dla całego pokolenia. Sama nominacja Bartka jest już ogromnym sukcesem, ponieważ w tym roku Muzeum Powstania Warszawskiego otrzymało aż 136 zgłoszeń.

Bartek na swoim koncie ma dużo sukcesów, jak sam stwierdził – nominacja była zwieńczeniem jego działalności w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu „Moc Nagrody im. Jana Rodowicza”, który niedawno został opublikowany. Warto przypomnieć sobie sylwetkę naszego absolwenta.

Moc Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody” | Bartek Banachowicz

„Plan był prosty: określiliśmy grupę docelową, którą była młodzież i zaczęliśmy ją aktywizować przez internet. Wkrótce pojawiły się nowe twarze, które chciały z nami współpracować. Zaangażowałem się społecznie, bo bardzo mnie to rozwija. Mogę otwierać oczy innym ludziom i razem z nimi działać dla całego społeczeństwa.” Jeśli znacie ludzi, którzy tak, jak Bartek robią wyjątkowe rzeczy dla innych, zgłoście ich do naszej nagrody! Formularz wypełnicie tutaj: www.1944.pl/artykul/zglos-swojego-kandydata-do-nagrody-im.-jana-ro,4727.htmlP.S. Miasto Poznań, możecie być dumni z takiego mieszkańca! 👏👏👏

Opublikowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego na 2 grudnia 2017