Dyskoteka Andrzejkowa

W czwartek,  29 listopada  Uczniowie klas czwartych ze swoimi Wychowawcami,  a potem nasi starsi Uczniowie – klasy 7 i 8 SP oraz trzecioklasiści z Gimnazjum spotkali się, aby pobawić się na Dyskotece Andrzejkowej. Stara tradycja w wieczór przed imieninami Andrzeja gromadziła młode Dziewczęta, a Chłopców w tzw Katarzynki ( czyli przed imieninami Katarzyny ) aby mogli sprawdzić, co ich czeka w przyszłości. Lał się wosk, wróżono z obierek jabłek, z kart. Obecnie takie wróżby traktujemy z dużym przymrużeniem oka. Dla Samorządu Uczniowskiego była to okazja do zorganizowania dla naszej społeczności troszkę innej dyskoteki –  z atrakcjami, które na pewno cieszyły się dużą popularnością. Kto nie był, niech żałuje!